Click Me

Falling leaves

Annyeong

Hello Chingoo~welcome to my blog~happy reading~

Pengumuman

Cakap Sambil Senyum

mitsu sayang semua yang sudi membaca blog ni..kita kawan sampai mati =_="

Total Pageviews

Likes

nuffnang2

Thursday, 29 September 2011

Siapa yang lahir bulan 6?

Annyeong,


aku nak share artis idola korang yang lahir pada bulan jun...sebab apa bulan jun?...hehe...sebab aku lahir bulan jun. 


aku bangga la lahir bulan jun sebenarnya....sebab apa? jom layan artis kat di bawah




Jung Ji Hoon a.k.a Rain


BIODATA
Birthday: 25th June 1982
Height: 184cm
Weight: 74kg
Blood Group: O 
Family: Father and 1 Younger Sister
Birthplace: Seoul
 -------Blood group sama ngn aku la...."O"-------

Kim Hyun Joong (Gim Hyeon Jung)
Birthday: 6.6.1986
Profession: Actor, singer
Name: Kim Hyun Joong
Blood type: B
Height: 180 cm
Weight: 68 kg
Hobbies/Interests: Swimming, Health, Basketball, Soccer
Family : Father, Mother, Brother 

Korean group: SS501 

-------Tinggi sama ngan aku------



Lee Minho

Nama : Lee Min Ho
Profesi : Aktor
TTL : Seoul, 22 Juni 1987
Tinggi Badan : 186cm
Zodiak : Cancer
Golongan Darah : A
Hobi : Menonton film,main game,bola sepak
Pendidikan : GunGook University, jurusan film

------cara senyum sama dengan aku------


 Nichkhun Buck Horvejkul 2PM

Name: Nichkhun Buck Horvejkul
Nickname: Khunnie Boy, Khunnie Poo, Khun Ddeng
Position: Sub-vocals, dancer ( 2PM members )
Birthdate: June 24th, 1988
Height/Weight: 180cm/64kg
Education: Los Osos High School (USA)
Blood Type: O
Hobbies: Piano, Working out, Listening to music, Watching movies, Taking pictures
Speciality: Piano, Acrobatic
Ideal Woman: A kind, cute, good person
Religion: Atheist

-------sama tahun, sama darah O, sama tinggi------

Jung Yong Hwa

Position: Lead Vocal and Guitar ( CN BLUE )

Tarikh Lahir: June 22, 1989 (22 tahun)

Tinggi : 180 cm

Berat : 63kg

Jenis darah : A

Hobi : menghargai / mendengar music

Keistimewaan: Clarinet, Beatbox

Tarikan: Side teeth

---------------------------------------------------

abaikan

I
i
i
i
i
i

MITSU KIZU ZIE

 
OWNER BLOG

so apa pendapat korang tentang orang 

yang lahir pada bulan jun?

11 comments:

  1. aie2,nak korea suma hensem..huhue

    ReplyDelete
  2. haha...empunya blog gne?xda org mok muji

    ReplyDelete
  3. I pun lahir bulan June ....Syabas..

    ReplyDelete
  4. hehe~ sir kita geng bulan 6...tahniah...org bulan 6 byk tarikan/karisma

    ReplyDelete
  5. saya pon lahir bln june...bangganyaa...

    ReplyDelete
  6. kita ;ahir bulan dec.x dapatlah sama group dgn rain (bulan 6 ) >.<'

    ReplyDelete
    Replies
    1. ida/ina xpe nnt nak anak bulan dec dapat kembar kiut mcam awak bdua...heeee

      Delete
    2. Tasha Valentino20 March 2015 at 00:13

      25/6/2002..Ari jdi sy same lh dgn Bi Rain..

      Delete
  7. HAHAHA,, baru tau besday sama n mamat Kim Hyun Joong ni.. 06.06.86.

    ReplyDelete

sahabat yang merentas masa